Příjemné prostředí, laskavost, ochota a profesionální přístup.

• Klid, soukromí, skvělý přístup prodávající.

Krátce - všechno OK!!!!

• Moc milá paní v obchodu
    • Příjemná atmosféra

• rychlost-spolehlivost-přehlednost

Objednávka proběhla bez problému a tak jak jsme si přáli.Děkujeme

Krásné a kvalitní zboží, velký výběr, rychlost , ochota , parádní servis, vše úžasné .

Perfektní osobní přístup, nic nevnucují, mají skvělý výběr, milá paní na pobočce, která zodpověděla všechny dotazy, vybrali jsme do 20 min a jsme maximálně spokojeni, navíc jsme dostali dárek a slevy na další nákupy :)

• Úžasná, milá a komunikativní paní prodavačka, profesionální přístup. Schůzku jsme měli domluvenou na hodinu, nakonec jsme se zdrželi hodiny dvě. Paní se kvůli nám dokonce vzdala obědové pauzy. Dobře poradila, pomohla, uvařila nám kafe. Byli jsme naprosto překvapeni - to se nám dosud v žádné prodejně nestalo. BRILAS VŠEM VŘELE DOPORUČUJEME! Paní prodavačka v prodejně Ostrava-Poruba je profesionálka na svém místě. Moc děkujeme!

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Dárek a poukaz na další nákup

• Velký výběr
    • Nabídnuta káva
    • Trošku chladnější komunikace

Prstýnky jsou krásné, ale po 3 dnech nošení vypadl kamínek. Jsem zvědavá, jak dlouho bude trvat reklamace.

• Vše probíhá v klidu, přístup je profesionální, objednávka ihned vyřízena, dárek jako poděkování za nákup. Velká spokojenost z naší strany.. Děkuji

Opravdu velice profesionální přístup, rychlé vyřízení objednávky. Takto si představuji služby svým zákazníkům... Děkuji

• Možnost rezervace termínu, kdy se hodinu věnují výhradně vám.

• skvělý klientský servis
    • bezva domluva
    • flexibilita
    • ochota
    • příjemné vystupování zaměstnanců

Vše snad shrnují plusové body, opravdu super zážitek nakupovat v Brilas, to se jen tak nevidí :)

• Příjemná obsluha a rychlé doručení

• milý a ochotný personál
    • komunikace
    • vstřícnost
    • ochota poradit

S partnerem jsme byli spokojeni a jen doporučujeme. Ujala se nás milá a ochotná slečna, která nám poradila a předala veškeré informace pro naše rozhodnutí. Poradila nám také tak, aby jsme se vyšli do našeho cenového stropu. Dala nám prostor pro vyzkoušení a rozhodnutí.
    V prodejně jsme se cítili příjemně a kladně hodnotíme rezervační systém, díky kterému jsme nečekali a slečna měla časový prostor pouze pro nás.

• Rychlé dodani zboží

• Milá a ochotná paní prodavačka
    • Věnovala se pouze nám a vše krásně vysvětlila
    • Hezké prostředí
    • Hodně času na výběr
    • Krásné prstýnky a široký výběr
    • Čokoládky jako pozornost
    • Občerstvení
    • Super ceny

Brilas-Olomouc. S návštěvou jsme byli velmi spokojeni. Navíc jsme byli velmi mile překvapeni jakého profi servisu se nám dostalo. Paní prodavačka byla velmi ochotná a milá, vše nám krásně vysvětlila. Vůbec zde nebyl nátlak, abychom si vybrali co nejdražší prsteny. Je jedno, zda člověk vybere prsteny z bílého zlata za xx tisíc, nebo vybere chirurgickou ocel. Opravdu jsme byli z návštěvy nadšeni. Původně jsme měli mít na výběr prstýnků 1 hodinu, nicméně se to protáhlo na 1 hodinu a 40 minut. Ani s tímto nebyl problém. Paní nám skvěle radila a vysvětlila i péči o prsteny. Pomohla vybrat správné velikosti a taky jsme si mohli na prstýnky přidat rytinu. Brilas Olomouc opravdu na 100% doporučujeme. A už se moc těšíme na zhotovené prstýnky.

• Prostředí a Atmosféra
    • Profesionální a osobní Přístup
    • Výjimečná Obsluha
    • Nalezení Perfektního Prstenu

Skvělý zážitek s výjimečnou obsluhou
    Nedávno jsem měl tu čest navštívit zlatnictví Brilas a musím říct, že zkušenost, kterou jsem zde získal, byla nad moje očekávání.

Prostředí a Atmosféra
    Brilas je zlatnictví, které vás okamžitě zaujme svou elegantní atmosférou. Interiér je moderní, čistý a každý detail je promyšlený tak, aby zákazníkům poskytoval co nejpříjemnější zážitek. Při vstupu do prodejny mě přivítal milý personál, který byl připraven mi pomoci s jakýmkoliv dotazem či požadavkem.

Profesionální a Osobní Přístup
    Zlatnictví Brilas má pověst profesionálního a spolehlivého obchodu a já mohu tuto pověst jen potvrdit. Byl jsem přidělen k úžasné zaměstnankyni, která mě celým procesem výběru prstenu provázela. Tato žena je ztělesněním profesionality a zároveň lidskosti a empatie, což z ní činí ideálního průvodce pro tak důležitou volbu, jako je výběr zásnubního prstenu.

Výjimečná Obsluha
    Žena, která mě obsluhovala je skutečným pokladem zlatnictví Brilas. Strávila se mnou dvě hodiny, během kterých mi s neuvěřitelnou trpělivostí a odborností představovala různé možnosti. Každý prsten nám podrobně popsala, vysvětlila materiály, kámen a další detaily, které jsou při výběru tak důležité. Její znalosti a ochota odpovědět na všechny moje otázky mi poskytly jistotu, že dělám správné rozhodnutí.

Nalezení Perfektního Prstenu
    Po dvou hodinách pečlivého zvažování a porovnávání jsme našli ten správný prsten. Slečna z Brilas mi opravdu pomohla zúžit výběr a najít ten nejvhodnější kousek, který dokonale odpovídal mým představám a vkusu mé partnerky. Její vstřícný a přátelský přístup způsobil, že se celý proces stal příjemným zážitkem, namísto stresujícího úkolu.

Výsledek
    Výsledek byl více než úžasný – má nastávající řekla ano! Díky celému týmu Brilas jsem mohl své milované nabídnout prsten, který nejen že nádherně vypadá, ale má i příběh plný péče a pozornosti. Brzy jsem zavítáme zakoupit i prsteny snubní!

Závěr
    Pokud hledáte zlatnictví s prvotřídní obsluhou, profesionálním přístupem a krásným výběrem šperků, Brilas je pro vás to pravé místo. A pokud máte to štěstí, že vás bude obsluhovat právě tato slečna, můžete si být jisti, že budete v nejlepších rukou. Její schopnost naslouchat, poradit a vést vás při výběru je naprosto výjimečná. Zlatnictví Brilas a s touto zaměstnankyní jsou kombinace, kterou mohu jen a jen doporučit.

Rychlost

Naprostá spokojenost, rychlé doručení!!!